Nepieņemams garastāvoklis

janvāris 5, 2009

Man ir Garlaicīgi! Esmu nomākts! Kombinācija ir vienkārši iznīcinoša. Rezultātā nolēmu sākt rakstīt universālu personisko blogu, kuru tā pat neviens nelasīs izņemot manas slepenās pielūdzējas, kas varēs sekot manām ikdienas izjūtām un ģeniālajām idejām. 

Gadijumā personīgie blogi nav sava veida bezmaksas psihologa pakalpojums? Tu no sirds vari izrunāties par savu sāpi cerībā, ka kāda nelaimīga, noklīdusi dvēsele tiks ievilināta tavā personīgajā interneta vietnē un to visu izlasīs. 

Jāsāk ar to, ka esmu netipiski vienmuļa un pelēka personība un ne ar ko neatšķiros no kaimiņu Jāņa, vienīgi man ir pašam savs blogs un podkāsti. 

Pašlaik esmu jauna darba meklējumos. Pašsaprotami, ka pie pašreizējās, īpaši sadirstās situācijas valstī, mans bezdarbnieka stāvoklis nav pārāk pozitīva ekstra. Ja vien Zviedrija mūs tomēr būtu okupējusi, domāju saņemtu adekvātu bezdarbnieka pabalstu, taču situācija ir draņķīga, tāpēc uzbāžos jau tā izmocītajiem Latvijas uzņēmējiem ar savu CV un motivācijas vēstuli. No visiem izsūtītajiem, šodien 3 jau atsūtija atbildes, lai laipni un politkorekti mani pasūtītu dirst. Tāpēc esmu nomākts un garlaikots. Tāpēc sāku rakstīt blogu.

Vēl šodien kārtējo reizi secināju, ka ar mani iesaistīties sarunās (diskusijās,forumos) ir pilnīgi nejēdzīgi, jo es nekad neizlasu oponentu argumentus un atbildu ar rupjām no konteksta izrautām frāzēm, jo satraukumā nespēju izveidot pārāk loģiskus un pamatotus argumentus. Tā laikam ir tāda pataloģija, jo pēc dabas esmu ļoti nervozs. 

Twitterī trūkst pēdējā ieraksta labošanas poga, staprcitu. Bieži savajagas.

Aukstais laiks nelabvēlīgi ietekmē manu ķermeni, kas nelāgi dreb. Neskatoties uz to, ka radiatori ir uzgriezti uz maksimumu, mājā ir auksta un saglabāju savu ķermeņa temperatūru neatlaidīgi piesūcies pie karstas kafijas krūzes. Domājams, tas manu garīgo veselību neuzlabo.

Klausos Muse. Domāju par sava portfolio uzlabošanu un mēģinu atcerēties, kur es izmežģiju roku. 

Šodien ar draugu palīdzību atklāju visnotaļ amzīgus britu humoristus kārtējā vienmuļajā humora šovā, kuram par nelaimi daži no skečiem ir diezgan smieklīgi. Iespējams, gan, ka tikai man un pašiem veidotājiem. Tev arī? Par to pastāsti komentāros! Re ku` divi labākie momenti, ko atradu:

un

http://www.youtube.com/watch?v=Ydrl79AbM70

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: