Nākamā stadija: dusmas

janvāris 6, 2009

bilde1

Šodien visnotaļ esmu pikts uz visu pasauli. Kaitina visas cilvēku izdarības un nenozīmīgā kašķēšanās un satraukšanās par pilnīgi idiotiskām lietām. 

Kā piemēram šis raksts  – Facebook izņem krūts barošanas attēlus. Manuprāt, ir jābūt garīgi slimam cilvēkam, lai tur saskatītu kaut ko seksuālu. Un vispār vai kāds man var izskaidrot kā gan anatomija var būt bērnam traumējoša? Skolās visiem tiek mācīts, ka bērnus atrod kāpostos un tos bērnībā baro ar zirņu biezeni un karbonādēm. Nez bērni zin no kurienes nāk piens, ko viņi ikdienā dzer? Negribu kādam te pārak sagraut visas ilūzijas, bet – NO GOVS PUPIEM! Informācijai –  bērni dabū atskatīties uz krūtsgaliem jau agrā bērnībā – beat it!

Staprcitu, es rakstīšu vēstules uz visām televīzijām, jo bērnu pamperu reklāmas ir seksuāli aizskarošas un izplata idejas par pedofīlismu, par cik, visbiežāk, tajās ir redzami pliki bērni. Gluzi tā pat kā ‘Buratino’ operas plakāts. Varbūt es esmu hipijs, bet, manuprāt, cilvēki iet daudz par tālu ar šito visu. 

Vēl joprojām auksts. Pirms pāris dienām uzsnigušais sniegs izskatās saplacis un nolietojies. Ja vien tuvāko dienu laikā nebūs jauns, smukais skats aiz loga pazudīs un paliks tikai pliks nesabalansēts aukstums. Paliks tikai Jaņ. Tad arī uz to būšu dusmigs. 

Vēl ir baigā sāpe par mūziku. Šodien sāku iedziļināties vairāk 50to, 60to gadu mūzikā. Tur rinda ar skarbiem vārdiem, un uzslavām, taču par to citreiz sīkāk. Pārāk daudz sakāmā, lai te izplūstu. Un vispār vēl ilgāk jāpapēta, jo ja vienu esmu savā dzīvē iemācijies – nevajag izdarīt pāragrus spriedumus. Patiesībā neesmu iemācijies. To es turpinu nemitīgi darīt.. Cilvēki no savām kļūdām nemācās. Tas ir pret dabas likumiem. 

Negribu gan lieki te spriedelēt par valdībām, jo nav vēlme tikt nošautam kādā kāpņutelpā vai izskatīties pēc paranoiska hipija. Šīs dienas tēma, šķiet ir nedienas ar Saeimu. Šodien pavisam oranžā portālā izlasiju, ka iekš 13. janvāra bariņš cilvēku ir stingri nolēmuši iet pasaldēt locekļus par godu kārtējai valdības atlaišanai. Attiecīgi par tēmu mums te izvērtās diskusija – vajag iet vai nevajag. Ir jēga vai nav. Pie slēdziena vēl nenonācām. Noslēgumā zemāk viens tematisks video, tiesa gan ASV kontekstā. Par LV, šķiet, neviens Depeche Mode fans vēl nav paspējis samontēt.

Šodien jūtos cilvēcē vīlies. Ar visām labajā un uķi ķuķi foršiņajām lietiņām, neloģiskajām valentīnu dieniņām, helovīniņiem, romanticiņu, Ļeņiņiņu, Staļiņiņu, draudziņiem, albūmiņiem, Britu poprociņu, ēdamo apakšveļiņu, maziem medus trauciņiem un jaukiņiem pūkainiem izbāstiem zaķīšiem rotaļu veikaliņos cilvēce tomēr ir pilnīgi slima un stulba, un ja kāda komēta sadomās tomēr ietriekties zemē, un Brūss Villis nebūs tajā brīdī uz vietas – cilvēce to būs effin pelnijusi!

P.S.  Sākuma bilde ņemta no šejienes, bez autora atļaujas, taču ar atsauci! Mēs taču negribam nepatikšanas no vispasaules tiesībsargājošajam iestādēm. Un vairāk par visu, es cienu autora darbu.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: