Šlābanās piektdienas

janvāris 9, 2009

descartesaward

Pirmām kārtām, šodien atkal man nav par ko rakstīt, taču sevis spīdzināšanas un attīstīšanas nolūkos tomēr jāraksta. Vispār aizdomājos, kā ir ar tiem ‘lielajiem’ blogotājiem, kas sponsoru dēļ katru dienu ieraksta ko nenozīmīgu muļļājot uz vietas jau sen izrunātas lietas, galvenais, lai būtu teksts. Jāatzīst, ka vietējo vāvuļošanā īpaši neieklausos un manā RSS lasītājā no tiem galvenajiem gandrīz neviena nav. 

Es ļoti atvainojos, ja neesmu eksperts, taču kādas vāveres dēļ ir jātaisa podkāsts kurā autors:
1) noliedz acīmredzamus faktus – krīzi, savu nekompetenci
2) runātājs ir tikai viens, kas it kā diskutē pats ar sevi ar tukšiem un nepārdomātiem argumentiem
3) pēc aptuveni 5 minūšu vervelēšanas par tēmu, beigās piebilst, ka patiesībā šī lieta viņu nemaz neinteresē!

Man personīgi pietika ar pāris dienām sekošanas, šāda tipa Latvijas ‘lielākajiem’ blogeriem, lai izdzēstu viņu RSS no sava lasītāja uz neatgriešanos. Ja nav, tad nav. Ja blogu taisa tikpat saturīgu kā šis, tad paldies par kūkām!

Laikam kaut kad vajadzētu parunāt vispār par šī pasākuma jēgu un mērķiem, taču, manuprāt, Tu, dārgo lasītāj, tam vēl neesi morāli gatavs, tāpēc vēl ne vārda. 

Šodien depresijas līmenis palēnām sāka palielināties proporcionāli neapmaksāto rēķinu un draudu kaudzei. Vēl joprojām vietējie darba devēji negrib mani redzēt pat ne tuvumā saviem uzņemumiem uz pastāvīgu darbu. Tai pat laikā pāris nacionālie varoņi izteica vēlmi sadarboties, kā ar ārštata darbinieku, kā rezultātā pret paša gribēšanu pārtopu par freelanceri. Pašreizējā situācija tēvzemē arvien vairāk spiež lūkoties uz ārzemēm, neskatoties uz to, ka vēl pirms pāris gadiem biju zvērīgs patriots. Paldies, Latvijas Republikas fantastiskajai valdībai, kas netieši piespiež tās darbspējīgos iedzīvotājus aizbraukt no valsts. Skaļas ovācijas!

Bez tā, mazais kaķis šodien šausmīgi saskrāpēja roku. Pēc incidenta pašlaik plānoju operāciju, laikā kad kaķis būs aizmidzis, apgriezt viņam nagus.

Šīs dienas lielākais atklājums – humora šovs QI. Līdz šim smieklīgākais no redzētajiem, pieredzētajiem un tā tālāk. Youtubā pašsaprotami ir vesela rinda ar izgriezumiem, bet mēs visi labi zinām svešvārda – torrenti – nozīmi. Nobeidzam uz mazliet pozitīvas nots, kā pieņemts Latvijas televīziju baisākajā raidijumā – Degpunktā!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: